Kaupunginhallitus 2019-2021

Seppo Eskelinen, hallituksen pj., seppo.eskelinen(a)jns.fi, p. 0400 767 200

varalla Jukka Hirvonen, jukka.hirvonen(a)jns.fi, p. 050 528 9779

Eila Heinonen, eila.heinonen(a)jns.fi, p. 050 017 2324

varalla Mari Ojalammi, mari.ojalammi(a)pohjois-karjala.fi , p. 0400 858 746

Simo Rauma, simo.rauma(a)siunsote.fi, p. 0400 828 684

varalla Johanna Naakka, johanna.naakka(a)gmail.com, p. 045-8470565

 

Kaupunginhallituksen alaiset jaostot
Henkilöstö- ja työllisyysjaosto

Mari Ojalammi, mari.ojalammi(a)pohjois-karjala.fi , p. 0400 858 746

varalla Simo Rauma, simo.rauma(a)siunsote.fi, p. 0400 828 684

 

Omistajaohjausjaosto

Seppo Eskelinen, pj. seppo.eskelinen(a)jns.fi, p. 0400 767 200

varalla Jukka Hirvonen, jukka.hirvonen(a)jns.fi, p. 050 528 9779